RumahProdukPengaruh, Gelung, pencekikInductors tetapFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
Penerangan FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
Status RoHS
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3
Helaian data 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:0 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian FDSD0630-H-5R6M=P3
Pengeluar Murata Electronics
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Travel Range ±20%
Teknologi Surface Mount
pita Termasuk Drum Core, Wirewound
Resolusi langkah 100 kHz
Nama lain Last Time Buy
Bilangan Pelabuhan -
Noise 5.6 µH
Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm² Nonstandard
Pengukur jarak 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
Warna LED FDSD0630
galangan -
Perlindungan ESD -
Diameter - Di luar, tidak berkembang Shielded
Semasa - Dark (Typ) Metal
Jenis Cord 46mOhm Max
Borang hubungan -
Kod Kelas 0.118' (3.00mm)