RumahProdukcapacitorsTantalum - Polymer CapacitorsT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
Penerangan CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Status RoHS Rosh tidak patuh
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai KEMET T540D337M2R5BH87057610
Helaian data 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:0 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian T540D337M2R5BH87057610
Pengeluar KEMET
Status Status Percuma / Rosh Status Rosh tidak patuh
Kuantiti Tersedia 0 pcs
Helaian data 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) 2.5 V
Travel Range ±20%
Tip - Jenis D
Teknologi Surface Mount
pita Termasuk Molded
Nama lain Active
Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Pengukur jarak 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Warna LED KO-CAP® T540
galangan -55°C ~ 125°C
Format Data 40mOhm @ 100kHz
Semasa - Output (Typ) -
Pelabuhan tembaga High Reliability
Hubungi Timing 330 µF
Kod Kelas 0.122' (3.10mm)
Speed ​​Card 2000 Hrs @ 125°C